+420 800 177 800

O nás

Naše společnost působí v oboru stavebnictví od roku 2002. Specializujeme se především na stavbu rodinných domů a komplexní rekonstrukce, v jejichž rámci často realizujeme zateplení, hydroizolaci a odhlučnění prostřednictvím PUR stříkaných izolací, sádrové stěrky a lité podlahy.

Náš tým tvoří profesionálové a vyškolení pracovníci, kteří mají odborné zkušenosti s aplikací pěnové izolace doložené několika licencemi a certifikáty. Realizace provádíme na celém území České republiky ve velmi rychlém čase - aplikace zpravidla netrvá déle než jeden den!

Provozujeme také i vlastní stavebniny a koupelnové studio s e-shopem, proto si u nás můžete řadu realizací prohlédnout osobně a využít poradenství našich zaměstanců. Individuální přístup a zapálení pro věc Vás překvapí.

Přijďte se podívat do naší prodejny


Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem  výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014-2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.

Prodej stavebnin

Na ploše cca. 2000m2 máme pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců pro stavbu a rekonstrukci. Společně s možností dopravy zdarma jsme připraveni zajistit maximální servis pro Vaší stavbu.

V našem e-shopu lze objednávat i bez nutnosti registrace. Stačí v košíku vyplnit potřebné údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail) a provést objednávku.

Na prodejně v Bílině můžete platit hotově nebo kartou. Pokud jste vytvořili ojednávku přes náš e-shop, pak můžete platit převodem na účet, online platbou a samozřejmě dobírkou.

V naší provozovně Vám můžeme nařezat trámy, navážit písek či kamení.

Kontakt: 606 794 459

Navštivte náš e-shop

FotogalerieStavební a koupelnové studio

Stavíte dům nebo se teprve chystáte? V naše stavebním studiu Vám poradíme od základů až ke střeše (řešíme i pozemky). Společně s firmou G SERVIS CZ, s.r.o. také stavíme domy na klíč na základě typových či vlastních projektů.

Naše koupelnové studio o rozloze cca 200m2 nabízí širokou nabídku obkladů, dlažeb, sanitární techniky, koupelnových doplňků a dalšího vybavení koupelny. Nabízíme technický servis, poradenství a grafické návrhy do 24 hodin zcela ZDARMA.

Na studiu Vám také umíme namíchat barvy na stěnu a omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo ve více než 1 milionu odstínech.

Kontakt: 724 543 017

Podívejte se na naše služby

Fotogalerie